Katalog Małych Domów nr 2/2022

PRZECZYTASZ W NUMERZE:

NOWOŚCI

TECHNOLOGIE
Dobry klimat do zmian
Lato to najlepszy moment, by uświadomić sobie, że izolacja termiczna nie tylko ogranicza ucieczkę ciepła z wnętrza zimą, ale także izoluje od wysokiej temperatury latem. Czy to jedyna zaleta termoizolacji? Otóż nie! Zdziwicie się, ile można zyskać izolując dom.

STOLARKA
Małe okna? Niekoniecznie!
Jest wiele powodów dla których warto mieć duże okna w małym domu. Przede wszystkim w jasnych pomieszczeniach czujemy się lepiej i mamy wrażenie większej przestrzeni. Pojawiają się jednak pytania o bezpieczeństwo, izolację, komfort.

DACHY
Mniej znaczy więcej
Czasy kiedy większość z nas marzyła o rozległej rezydencji powoli odchodzą w przeszłość. Przyszłością wydają się kompaktowe budynki zaspokajające podstawowe potrzeby i nic ponadto. Jaki dach będzie odpowiedni do małego domu?

OGRZEWANIE
Ciepło (w niedalekiej) przyszłości
Obecny rynek paliw i urządzeń grzewczych przypomina bajkę o chłopcu, który wołał „wilk”. Chłopiec tak długo straszył innych fałszywymi alarmami, że kiedy wilk przyszedł naprawdę, nikt mu nie uwierzył. Długo zapowiadaliśmy rewolucję na rynku ogrzewania i kiedy jesteśmy jej świadkami, każdy zadaje sobie jedno pytanie. Co dalej?

INSPIRACJE
Smart dla każdego
Automatyka domowa ułatwia życie! Od aktywacji alarmu i otwarcia bram, przez podniesienie osłon okiennych, aż po włączenie piekarnika czy ekspresu do kawy – systemy automatyki przyspieszają wykonywanie powtarzanych co dzień zadań domowych. To także doskonałe rozwiązanie dla właścicieli małych domów, którym zależy na oszczędnościach, bezpieczeństwie, dodatkowym czasie dla siebie i rodziny.

Projekt z wnętrzem

Jak czytać projekt
Alfabetyczne zestawienie projektów i pracowni
Prezentacja projektów