Wprowadziliśmy na rynek Linus®, bezkluczowy zamek do drzwi, zaprojektowany, by zabezpieczać i upraszczać życie.

Nowy inteligentny zamek Linus® firmy Yale pozwala użytkownikom zaryglować i odryglować drzwi – bez względu na to, gdzie się znajdujemy. Linus® Smart Lock, oparty na zaawansowanym oprogramowaniu i intuicyjnej aplikacji mobilnej Yale Access, umożliwia bezkluczykowy dostęp i pozwala użytkownikom zobaczyć, kto i kiedy przychodzi, wpuścić gości za pomocą wirtualnych kluczy, a także sprawdzić, czy drzwi są otwarte, czy zamknięte.

Linus®, bezkluczowy zamek do drzwi firmy YALE

Linus® sprawi, że każde drzwi staną się inteligentne. Wyposażony w najnowocześniejszą technologię, inteligentny zamek łączy się z wiodącymi systemami inteligentnego domu, asystentami głosowymi i innymi platformami w celu łatwego sterowania drzwiami i zarządzania dostępem do nich.

Zamek Linus® zdobył nagrody w konkursach Red Dot Awards i The Ambient Awards

Zamek doceniony został za elegancki, inteligentny design i najlepsze w swojej klasie materiały wykonania podczas prestiżowych nagród Red Dot Awards i The Ambient Awards w CES Las Vegas na początku tego roku. Linus® jest idealnym punktem wyjścia do nowoczesnego, stylowego i inteligentnego domu.

Na przykład funkcja automatycznego blokowania może zamykać drzwi, gdy wychodzisz w ciągu dnia lub bezpośrednio po zamknięciu, albo po określonym czasie za pośrednictwem aplikacji mobilnej Yale Access. Kiedy wrócisz do domu i podejdziesz do drzwi, automatyczna blokada odblokuje je ponownie dzięki geo-wykrywaniu, eliminując potrzebę szukania kluczy.

Nowy inteligentny zamek Linus® firmy Yale

Dzięki 180-letniemu doświadczeniu, bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Właśnie dlatego Linus® Smart Lock wykorzystuje szyfrowanie w technologii Bluetooth Low Energy (BLE), a także 128-bitowe szyfrowanie AES i TLS, czyli bankową ochronę danych użytkownika. Jeśli zgubisz smartfon, aplikację Yale Access i wszystkie klucze wirtualne można wyłączyć w dowolnym momencie. Konto Yale Access jest chronione przez uwierzytelnianie dwuskładnikowe, co oznacza, że ​​oprócz hasła, system sprawdzi Twoją tożsamość na podstawie adresu e-mail lub numeru telefonu.

Bezkluczykowy zamek Linus® Smart Lock wykorzystuje aplikację mobilną Yale Access

Intuicyjna aplikacja mobilna Yale Access sama umożliwia użytkownikom dostęp do inteligentnej blokady i sterowanie nią zdalnie za pomocą jednego przycisku na smartfonie. Wystarczy podłączyć zamek do Wi-Fi Yale Connect, aby udostępnić dostęp zaufanym gościom, przeglądać aktywność, otrzymywać powiadomienia lub zamykać i otwierać drzwi z dowolnego miejsca na świecie. Dodanie Wi-Fi Yale Connect umożliwia również integrację z asystentami głosowymi jak Amazon Alexa, Google Assistant i Apple HomeKit, a także najlepszymi platformami hostingowymi.

Linus® Smart Lock oferuje konsumentom dodatkową elastyczność – smartfon lub zegarek Apple Watch może stać się kluczem, dzięki prostemu dotknięciu, blokującemu lub otwierającemu drzwi. Zapomniałeś telefonu? Wpisz kod PIN w Yale Smart Keypad, aby odblokować go jednym dotknięciem! Już uznany za wyjątkową jakość obsługi, Linus® został nominowany do nagród UX Design Awards 2020 z puli kilkuset zgłoszeń w 34 krajach.

Linus® Smart Lock - inteligentny zamek firmy YALE

Wraz z zaufanymi partnerami Yale, Linus® i aplikacja Yale Access mogą potencjalnie otworzyć szereg wyjątkowych możliwości, w tym dostawę do domu, wynajem krótkoterminowy i usługi takie jak sprzątanie lub opieka nad dziećmi – wszystko to uprości nasze zabiegane życie.

Aby uzyskać więcej informacji o Linus®, zajrzyj na: www.yalelock.pl/linussmartlock

Ceny i dostępność: zestaw Linus EU: 1489,00; Connect (Bridge): 369,00; klawiatura: 319,00

Dystrybutorzy Linus® Smart Lock: SPRAWDŹ

Yale logo

Angelique Charbonnier
Menedżer marketingu Yale EMEA
Tel. 0044 7 825 275 357
Angelique.charbonnier@assaabloy.com