Garderoba ELITE oferuje szeroki wybór wyposażenia, które bez trudu wkomponujesz we wnętrze w stylu minimalistycznym, skandynawskim, loftowym czy glamour. Możesz wybierać spośród trzech rodzajów koszy na ubrania i dwóch rodzajów szuflad na buty. Do dyspozycji masz również wygodny organizer na biżuterię, paski i muszki oraz wieszak na spodnie z antypoślizgowym wykończeniem poprzeczek. Wszystkie akcesoria dostępne są w dwóch modnych kolorach: eleganckiej bieli i gustownego antracytu.

Garderoba ELITE to również ergonomia i design. Wszystkie elementy posiadają pełny wysuw i system cichego domykania, co gwarantuje najwyższy komfort użytkowania. Linia ELITE posiada jeszcze jedną ważną zaletę – prowadnice ukryte w ramie, co przekłada się na elegancki design.

Linia ELITE to:

  • akcesoria dostępne w wymiarach: 600 mm, 700 mm, 800 mm, 900 mm;
  • prowadnice dolnego montażu z funkcją cichego domknięcia;
  • łatwy montaż i demontaż;
  • możliwość regulacji szerokości w zakresie 60 mm;
  • minimalna głębokość szafy 500 mm.

Garderoba ELITE – wygodne akcesoria

Szuflady z trzema rodzajami koszy do wyboru: metalowym, rattanowym i ażurowym. Wszystkie szuflady są wyposażone w mechanizm cichego domykania oraz pełny wysuw, które gwarantują codzienny komfort użytkowania.

Dla każdego rodzaju obuwia dostępne są szuflady w dwóch wersjach: ażurowej i metalowej, które dowolnie zaaranżujesz. Obie charakteryzują się pełnym wysuwem i cichym domykiem.

Czytaj też: Praktyczne szuflady do kuchni – poznaj system Modern Box Pro!

Organizer na akcesoria pomaga uporządkować drobne rzeczy – biżuterię, zegarki, paski czy muszki. Szuflada na akcesoria posiada małe przegrody, rolki na pierścionki oraz schowki. Dzięki przemyślanej konstrukcji twoje najpotrzebniejsze akcesoria będą zawsze pod ręką. I wreszcie każda rzecz na swoim miejscu!

W dobrze wyposażonej garderobie nie może zabraknąć wysuwanego wieszaka na spodnie. System ELITE też taki ma. Wysuwany wieszak zapobiega gnieceniu i niszczeniu tkanin. Posiada mechanizm cichego domykania oraz pełen wysuw, dzięki czemu wszystko masz od razu na widoku.

Garderoba ELITE to ergonomia i design, dzięki którym Twoja przestrzeń będzie dobrze zorganizowana.

Opracowanie: firma GTV