Obecnie wzornictwo produktów nie jest ograniczone tylko do białych, klasycznych łączników. Ogromny wybór kolorystyczny oraz rodzaje materiałów sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Do wnętrz w stylu industrialnym możemy dobrać betonową ramkę z antracytowym łącznikiem, a do pokoju dziecięcego limonkową szklaną ramkę, która wkomponuje się idealnie w wesoły nastrój aranżacji. Poszczególne serie osprzętu dostępne na rynku pozwalają dowolnie zestawiać ze sobą kolor łącznika i ramki. Niezwykle bogate możliwości aranżacyjne oferuje nowoczesna linia Simon 54. Poznaj je i daj się ponieść swojej kreatywności!

Potrójna ramka z serii SIMON 54 Natura

Serię Simon 54 cechuje szeroki wybór osprzętu elektroinstalacyjnego oraz wiele praktycznych rozwiązań montażu. Znajdziemy tu zarówno podstawowe łączniki i gniazda oraz bardziej zaawansowane rozwiązania, takie jak: ładowarki USB, radio FM, moduł bluetooth, termoregulatory, podświetlenie korytarzy, gniazda teleinformatyczne, centralne sterowanie roletami, czy produkty antybakteryjne. Ramki Simon 54 występują w kilku krotnościach, największa z nich zmieści pięć modułów z tej serii. Ramki mogą być montowane w pionie i w poziomie. Ich elegancki styl sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Szkalana ramka Simon 54 Natura

Simon 54 Nature to bogata kolekcja ramek wykonanych z naturalnych materiałów – drewna, szkła, metalu i betonu. Pozwala na wybór koloru i faktury w zależności od potrzeb i upodobań. Na uwagę zasługują niepowtarzalne ramki wykonane z betonu. Możemy wybierać spośród dwóch wariantów: beton jasny i ciemny, oraz trzech kolorów pierścieni dekoracyjnych. Ta kombinacja pozwoliła stworzyć 6 unikalnych ramek, których surowy wygląd stał się inspiracją do nadania im wyjątkowych nazw.

Podwójna ramka z serii Simon 54 Premium

Simon 54 Premium to linia klasycznych, eleganckich ramek, która daje nam duże możliwości doboru koloru ramki do osprzętu. Paleta kolorów ramek i klawiszy została stworzona tak, by pasowały do siebie w każdym z 66 zestawień kolorystycznych. Warto wspomnieć o linii ramek metalowych, które urzekają wyglądem i nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Dotykowy łącznik elektryczny Simon 54 Touch firmy Simon Kontakt

Na uwagę zasługuje również nowoczesna seria Simon 54 TOUCH, która daje możliwości tworzenia praktycznych zestawów wielokrotnych z modułami Simon 54. Gładka forma szklanych ramek skrywa nowoczesne elektroniczne sterowniki, które zastępują standardowe klawisze. Niewątpliwą zaletą paneli dotykowych Simon 54 TOUCH jest możliwość grupowania łączników, np. pojedynczy panel o wymiarach tradycyjnego łącznika pojedynczego umożliwia sterowanie aż czterema obwodami oświetleniowymi. Dzięki temu zmniejsza się liczba włączników, które trzeba zamontować na ścianach, aby sterować oświetleniem.

Czytaj też: Simon 54 Touch – łączniki dotykowe

Seria Simon 54 daje nam dużą przestrzeń do działania. Klasyczne łączniki dostępne są w całej gamie najróżniejszych kolorów, pośród których na pewno znajdzie się ten idealny dla wystroju Twoich wnętrz. Jeśli jednak zależy Ci na czymś wyjątkowym i nowoczesnym, postaw na panele dotykowe. Dobierając szkło w kolorze ściany osiągniesz efekt wtopienia się panelu w aranżację wnętrza. Stawiając na barwę kontrastową, dodasz ciekawy akcent w pomieszczeniu. Seria Simon 54 potrafi sprostać najwyższym wymaganiom, zarówno pod względem zalet technicznych, wyboru odpowiednich rozwiązań jak i kwestii wizualnych.

Kontakt-Simon S.A.
ul. Bestwińska 21
43-500 Czechowice-Dziedzice
tel: 32 32 46 300
info@kontakt-simon.com.pl
www.kontakt-simon.com