Ułatwienie życia oraz zaspokojenie potrzeb estetycznych było głównym celem firmy Kontakt-Simon podczas projektowania serii Simon 54. Seria ta składa się z kolekcji ramek Nature oraz Premium. Ogromny wybór materiałów – plastik, metal, drewno, beton czy szkło pozwala dopasować łączniki i gniazdka do wystroju mieszkania. Do wspomnianych ramek zamontować można zarówno standardowe klawisze jak i te sterowane na odległość.

Simon 54 GO to elektroniczna seria, w której standardowa obsługa oświetlenia, rolet i innych urządzeń została wzbogacona o kontrolę za pomocą urządzeń mobilnych takich jak smartfony czy tablety lub komendy głosowe (Amazon Alexa, Google Assistant). Wszystko proste w instalacji i konfiguracji. Wystarczy domowy router, aplikacja wBox i oczywiście osprzęt z serii Simon 54 GO.

Dzięki wbudowanym harmonogramom, które można ustawić względem wschodów lub zachodów słońca, niezależnie od pory roku – system dostosuje oświetlenie lub automatycznie zamknie roletę i zwinie markizę. Bezpieczeństwo jest ważniejsze niż oszczędzanie? Rolety zewnętrzne mogą być zdalnie zamykane z każdego miejsca, w którym się znajdujesz. Jak? Przy pomocy Simon 54 GO wraz z dedykowaną aplikacją. Zaś zaprogramowane harmonogramy mogą pokazać potencjalnym włamywaczom, że ktoś jest cały czas w domu.

Nadaj charakter swojemu wnętrzu, reguluj natężenie światła w oparciu o naturalne jego poziomy lub stwórz atmosferę, której w danej chwili potrzebujesz.

Wejdź na wyższy poziom kontroli. Gdziekolwiek jesteś. Kiedykolwiek chcesz. Simon 54 GO od Kontakt-Simon.

Opracowanie: firma Kontakt-Simon