Simon 55

Chcesz zaprezentować swoje spojrzenie na design oraz obowiązujące trendy? Weź udział w wydarzeniu organizowanym przez markę Elita. Konkurs Łazienka z Wizją z roku na rok przyciąga coraz większe grono uczestników. To szansa dla młodych projektantów wnętrz, by pokazać światu swoje aranżacyjne pomysły.

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie projektu łazienki z wykorzystaniem produktów z oferty Elita 2023. Uczestnicy mogą korzystać z dowolnego oprogramowania do tworzenia projektów i wizualizacji. Przedstawiona w projekcie łazienka powinna być pomieszczeniem samodzielnym, funkcjonalnym oraz oczywiście stylowym. Konkurs Łazienka z Wizją nagradza między innymi profesjonalizm i pomysłowość twórców wizualizacji. Zwycięzca może liczyć na 6000 złotych, za zajęcie II i III miejsca organizator również przewidział nagrody finansowe.

Prace można przesyłać do 1 października, a zgłoszenia dokonuje się wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej konkursu www.konkurs.elitameble.pl. Znajduje się tam także regulamin oraz więcej informacji na temat zasad konkursu.

Łazienka z Wizją 2023, baner. Konkurs firmy Elita