Simon 55

Jaka powinna być idealna szuflada? Po pierwsze, pojemna – musi pomieścić wszystkie niezbędne akcesoria (także te, które z pewnością kiedyś nam się przydadzą). Po drugie, przygotowana na znaczne obciążenia. Jest to szczególnie istotne w przypadku głębokich szuflad kuchennych, w których przechowujemy garnki, patelnie, drobne AGD itp. Po trzecie, łatwo dostępna – tak, aby po wysunięciu mieć przegląd całej zawartości. Po czwarte wreszcie, płynnie działająca – powinna się lekko otwierać i zamykać, bez zacinania, nawet gdy jest wypełniona ciężkimi rzeczami.

Czy to możliwe? Naturalnie, pod warunkiem, że zastosujesz nowoczesne okucia meblowe najwyższej jakości. Firma GTV wprowadziła do swojej oferty prowadnice kulkowe VERSALITE PLUS+. Z nimi możesz liczyć na 100% poziom satysfakcji!

Kulkowe prowadnice do szuflad stanowią funkcjonalne wyposażenie nie tylko mebli kuchennych, ale także biurowych. Z powodzeniem można je umieścić również w zabudowie garderoby, salonu czy przedpokoju. Okucia tego rodzaju odpowiadają za płynne wysuwanie i zamykanie szuflad. Ich wytrzymałość przyczynia się do większej ładowności i stabilności.

Bezawaryjne, komfortowe w użytkowaniu prowadnice do szuflad VERSALITE PLUS+ to najwyższej jakości okucia, które zwiększają wygodę korzystania z mebli. Prowadnice wzięły swoją nazwę od konstrukcji, na jakiej się opierają. Wykonane ze stali łożyskowanie kulkowe przekłada się na znacznie większy udźwig, wysoki komfort użytkowania oraz trwałość.

Czytaj także: Praktyczne szuflady do kuchni – poznaj system Modern Box Pro!

Dzięki prowadnicom kulkowym VERSALITE PLUS+ firmy GTV zyskujesz:

  • Swobodny dostęp do całej zawartości szuflady – pełny wysuw w długościach od 300 do 600 mm umożliwia całkowite wysunięcie, co jest niezwykle przydatne w przypadku wąskich i płytkich mebli; zastosowana blokada zapobiega wypadnięciu szuflady, co stanowi dodatkowy element zabezpieczający.
  • Płynny ruch i delikatne domknięcie szuflady – realizowane przez nowy model mechanizmu soft close, wyróżnia się niezwykłym komfortem podczas użytkowania. Do zamknięcia lub otwarcia szuflady potrzebna jest mała siła, a system cichego domyku eliminuje charakterystyczny dźwięk towarzyszący zamykaniu szuflady.
  • Trwałość i niezawodność okuć została sprawdzona w certyfikowanym laboratorium SGS – prowadnice zaprojektowano tak, aby wytrzymały cykl otwierania i zamykania do 80.000 razy przy udźwigu do 40 kg.
  • Efektywna wytrzymałość zapewniona dzięki nowej klasie 3 kulowych łożysk oraz wykorzystaniu najwyższej jakości materiału.
    Opcja wypięcia prowadnika z prowadnicy.

Dodatkowe atuty nowego systemu okuć firmy GTV stanowią: łatwość montażu i demontażu (nie wymaga znaczącej ingerencji w zabudowę), a także minimalistyczny design. Postaw na jakość i funkcjonalność – wybierz prowadnice kulkowe VERSTALITE PLUS+!

Opracowanie: firma GTV