Nie od dziś wiadomo, że kolory mają silny wpływ na nasze samopoczucie. Pomagają się wyciszyć, potrafią też pobudzić zmysły i nastroić do działania. Moc kolorów wykorzystywano do leczenia ludzkiego ducha i ciała już w starożytności. To stąd wywodzi się chromoterapia, zwana też koloroterapią. Nowoczesna deszczownica prysznicowa z oświetleniem LED marki Aquatec pozwoli Tobie i Twojej rodzinie przekonać się we własnej łazience, jak działa ta niekonwencjonalna metoda leczenia.

Codzienne troski, liczne obowiązki, szybkie tempo życia powodują, że często towarzyszy nam stres. Po całym dniu nasze mięśnie są napięte, a w głowie trwa gonitwa myśli. Szukasz sposobu, by poradzić sobie z tą sytuacją? Zastanawiasz się, co mogłoby pomóc Ci się rozluźnić i odprężyć? Co przyniosłoby ukojenie ciału i umysłowi? Deszczownice Aquatec z funkcją chromoterapii to połączenie siły wody i mocy kolorów. Chcesz się zrelaksować? Wybierz fiolet albo zieleń. Chcesz poprawić sobie nastrój? Sięgnij po kolor żółty albo pomarańczowy. Przyda Ci się więcej energii? Wypróbuj czerwień. Możliwości są w zasadzie nieograniczone, ponieważ do dyspozycji masz całą paletę barw RGB – to ponad 16 milionów kolorów!

Jak to działa?

Deszczownice Aquatec posiadają wbudowane diody LED, które wzbogacają codzienny prysznic o wyjątkowe, kolorowe doznania. Świecące diody wytwarzają monochromatyczne światło, którego kolor przekazywany jest strumieniowi wody. Woda to główny składnik życia, a prysznic w kolorowym wydaniu dostosuje się do Twoich aktualnych potrzeb. Wieczorem uwolni od napięcia i pomoże ukoić zmysły. Rano sprawi, że odzyskasz energię i będziesz gotów stawić czoło kolejnemu dniu. Leczniczy wpływ koloroterapii potęguje wpływ wody masującej nasze ciało.

Czytaj też: Kaskady Aquatec – prysznic jak rajski wodospad

W ofercie firmy Aquatec znajdziesz kilka modeli deszczownic sufitowych z chromoterapią. Różne kształty, rozmiary, kolory wykończenia oraz rodzaje oferowanych strumieni pozwalają dopasować model do wystroju łazienki oraz potrzeb użytkowników. Chromoterapia pomaga nam w najprostszy sposób! Przekonaj się o tym sam. Pozwól zagościć malowniczym kąpielom w Twojej krainie komfortu.

Więcej informacji: aquatec.pl

Zobacz także: Strumienie radości – doświadczaj wrażeń codziennie