Simon 55

Wiemy, że zaczynając nowy dzień od porannego prysznica chcesz poczuć się pełen energii i świeżości. Wieczorem, po dniu pełnym codziennych obowiązków marzysz o natrysku porównywalnym z rytuałem SPA, który przyniesie Ci ulgę i pozwoli się zregenerować. Wiemy także, że czasami potrzebujesz odprężenia, a czasami tylko zwykłej zabawy i dlatego zastosowaliśmy wiele unikalnych, opatentowanych rozwiązań, które zawsze będą do Twojej dyspozycji. Oferujemy strumienie radości Aquatec, które dostarczają niezwykłych wrażeń!

Kombinacja różnorodnych strumieni wypływającej wody pod prysznicem z deszczownic Aquatec to gwarancja, że doświadczysz unikalnych wrażeń, których będziesz oczekiwał w danym czasie. Poznaj różne rodzaje strumieni, którymi możesz się cieszyć każdego dnia we własnym domu, we własnej łazience – własnym domowym SPA. Wybierz te, które odpowiadają Ci najbardziej, a my spersonalizujemy dla Ciebie wyjątkową deszczownicę.

Strumienie radości: Tropikalny deszcz

Najpopularniejszy strumień prysznica z deszczownic, z którego prawdopodobnie będziesz korzystał najczęściej. Dlatego właśnie jemu poświęciliśmy najwięcej uwagi, aby dostosować go do Twoich wymagań. Specjalna technologia produkcji kartridża w sposób unikalny doprowadza wodę do każdej z pojedynczych dysz. Takie rozwiązanie sprawia, że mimo intensywności strumienia jest on także wysoce oszczędny. To, jak rozłożysty będzie i jak grube będą jego krople zależy od deszczownicy, którą wybierzesz.

Kaskada

Deszczownice i wylewki kaskadowe z płaskim strumieniem, opadającym pod wpływem grawitacji niczym wodospad, sprawiają wrażenie wodnego ostrza rozbryzgującego i przesuwającego się po ciele. Kaskada to także bardzo praktyczny strumień, gdyż swobodnie opadająca woda umożliwi Ci delikatną kąpiel bez konieczności zmoczenia włosów. Tę zaletę doceniają szczególnie kobiety. Ciesząc się strumieniem kaskady nie musisz się martwić zużyciem wody – deszczownice Aquatec są naprawdę bardzo ekonomiczne. Zużywają mniej wody niż standardowa rączka prysznicowa.

Zobacz też: Kaskady Aquatec – prysznic jak rajski wodospad

Poranna Mgła – Mist

Ten strumień jest bardzo praktyczny i niezwykle oszczędny. Tworzona przez niego wodna mgła okala całe ciało i nie spłukuje zbyt szybko mydła, różnego rodzaju balsamów i odżywek, co pozwala przez niezbędny czas utrzymać się tym środkom na ciele. W deszczownicach Aquatec strumień mgły jest tworzony przez 4 pojedyncze dysze. Uznaliśmy, iż taka ich ilość rozmieszczona w narożnikach deszczownic da Ci poczucie pełnej kontroli.

Strumienie radości: słup wody

Cylindryczny kształt strumienia swobodnie opadającej wody, który uderza w ciało punktowo całą siłą swojego ciężaru. Deszczownica z tym strumieniem sprawi, że odkryjesz namiastkę nieprzebranej energii ukrytej w Twojej łazience. Wrażenie jest nieodparte, gdyż Twoje ciało przeciwstawiając się sile uderzenia lejącego, niekończącego się słupa wody zostaje intensywnie pobudzone do działania.

Pulsacyjno-rotacyjny Spin

Podwójny strumień, któremu został nadany ruch obrotowy przez co jego efekt masujący i tonizujący jest niebywale efektywny. Uderza naprzemiennie dużymi, napowietrzonymi kroplami wody, które rotacyjnie będą przemieszczać się po Twoim ciele.

Falująca kaskada

Strumienie radości Aquatec, falująca kaskada
Strumień Falująca Kaskada

Deszczownice Aquatec z tym strumieniem posiadają innowacyjne rozwiązanie poruszających się pojedynczych dysz ułożonych liniowo. Ruch zmieniający kąt wypływu jest wytwarzany jedynie siłą przepływającej wody. Dysze napowietrzają przepływająca wodę i zamieniają ją w grube, rzęsiste krople wprawiając je w falujący, swobodnie opadający masująco-tonizujący strumień.

Strumienie radości: Twist

Wirujący strumień składający się z dużych bąbli wodnych – tak, w tym strumieniu nie ma zwykłych kropli. Ruch wirowy strumienia kształtowany jest na ujściu z dyszy pulsacyjnej. Powoduje to, że bąble rozbijają się na ciele z dużą siłą wzmocnioną przez ruch spiralny. Strumień ten pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie, oddziałując zarazem na ciało i umysł.

Więcej informacji: aquatec.pl, strumienieradosci.pl