Komu nie śniło się mieszkanie wypełnione morską bryzą i jodem, prywatny azyl z widokiem na jedną z najpiękniejszych nadbałtyckich plaż? Jeśli Twoim marzeniem było posiadanie unikalnego apartamentu nad samym brzegiem morza, teraz możesz je spełnić. Firma Propeo – Unique Properties oferuje do sprzedaży wyjątkowe apartamenty, położone zaledwie 17 metrów od plaży!

Nowoczesne apartamenty 17 metrów od plaży, miejscowość Gąski koło Mielna
Apartamenty przy plaży w miejscowości Gąski, oferta Propeo – Unique Properties

Każde z nowoczesnych mieszkań o powierzchni 36 m kw. składa się z funkcjonalnego salonu, sypialni, łazienki, hallu i dwóch balkonów ze szklanymi balustradami. Taki rozkład da Ci możliwość podziwiania wschodu słońca przy porannej kawie. Każde z pomieszczeń wyposażono w panoramiczne okna skierowane ku morzu. Dzięki nim codziennie, niezależnie od pogody będziesz mieć okazję do delektowania się pięknem otaczającej przyrody w niezakłócony sposób.

Wizualizacja salonu. Apartament w miejscowości Gąski, oferta Propeo – Unique Properties
Wizualizacja tarasu. Apartament w miejscowości Gąski, oferta Propeo – Unique Properties

Apartamenty usytuowane są na pierwszym piętrze w kameralnych, trzypiętrowych budynkach. Atrakcyjne drewniane detale na elewacji nawiązują do nadmorskiego otoczenia. Do każdego lokalu przynależy własne miejsce w garażu podziemnym oraz schowek, co dodatkowo podnosi wygodę mieszkańców. Ponadto na terenie osiedla znajduje się plac zabaw oraz miejsce do rekreacji na świeżym powietrzu. W celu zapewnienia bezpieczeństwa cała posesja jest ogrodzona i monitorowana.

Apartamenty przy ul Nadbrzeżnej w miejscowości Gąski

Apartamenty znajdują się przy ul. Nadbrzeżnej w Gąskach nieopodal Mielna. Gąski to urokliwie położona miejscowość, zapewniająca idealne warunki do wypoczynku, połączonego z rozrywkami i dostępem do licznych atrakcji turystycznych, takich jak m.in. europejski szklak rowerowy EuroVelo 10, zabytkowa latarnia morska czy bogata w faunę i florę okolica. Miejscowość może pochwalić się własnym, unikalnym mikroklimatem, a także piękną plażą z drobnym jasnym piaskiem i czystą wodą. W sezonie wiosenno-letnim znajdziemy tu rozwiniętą bazę gastronomiczną, a jesienią i zimą można wypoczywać zażywając regenerujących, nadmorskich spacerów. Gąski są bardzo dobrze skomunikowane z resztą kraju. Tylko 6 kilometrów dzieli miejscowość od zjazdu z drogi ekspresowej S6, a odległość od Koszalina to niecałe 27 kilometrów.

Nowoczesne apartamenty nad Bałtykiem, oferta Propeo – Unique Properties

Zatem, jeśli poszukujesz unikalnego miejsca do zamieszkania, a zarazem pewnej inwestycji – ta propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie. W nietuzinkowych apartamentach w Gąskach gwarancja widoku na morze jest zapewniona przez cały rok!

Więcej informacji: propeo.pl

Wizualizacja sypialni. Apartament w miejscowości Gąski, oferta Propeo – Unique Properties
Wizualizacja łazienki. Apartament w miejscowości Gąski, oferta Propeo – Unique Properties