Katalog Małych Domów nr 2/2021

PRZECZYTASZ W NUMERZE:

NOWOŚCI

MATERIAŁY
Anatomia dachu
Prace murarskie i termoizolacyjne najczęściej realizuje jedna i ta sama ekipa budowlana. Do wykonania więźby dachowej i położenia pokrycia zawsze zatrudnia się wyspecjalizowane i doświadczone zespoły z zewnątrz, odpowiedzialne wyłącznie za ten konkretny etap procesu budowlanego. To najlepiej podkreśla wyjątkowy charakter prac ciesielskich i dekarskich.

STOLARKA
Lepsze perspektywy
Kupno i montaż okien, nawet do małego domu, to bardzo duży wydatek. Taka inwestycja jest na dziesiątki lat. Stolarka musi być nie tylko elegancka, ale również energooszczędna, trwała oraz wygodna w użytkowaniu. Co trzeba wiedzieć przed zakupem okien?

DOM INTELIGENTNY
Mały dom – wielkie wsparcie
System smart jest jak nowy przyjaciel – choć na początku budzi wątpliwości, szybko zyskuje nasze zaufanie. Pomaga na każdym kroku: w otwieraniu drzwi i bram, pielęgnacji ogrodu, koszeniu trawnika. Znajdź z nim wspólny język i czerp z jego wsparcia pełnymi garściami!

OGRZEWANIE
Tytani sprawności
System ogrzewania jest zwykle najdroższą instalacją montowaną w całym domu. Wydatki na ogrzewanie to również najważniejsza pozycja w kosztach utrzymania budynku mieszkalnego. Sezon grzewczy zaczyna się wraz z początkiem kalendarzowej jesieni, a kończy najczęściej w kwietniu.

INSPIRACJE
Elegancki taras na lata – 17 pomysłów
Ciepłe, letnie dni zachęcają do relaksu na świeżym powietrzu. Więcej czasu spędzamy w przydomowych ogródkach i na tarasie, który staje się naszą prywatną oazą wypoczynku. Jak stworzyć komfortową i elegancką przestrzeń na zewnątrz domu, by służyła przez długi czas? Poznajcie nasze pomysły na elegancki taras na lato i na lata!

Projekt z wnętrzem

Alfabetyczne zestawienie projektów i pracowni

Jak czytać projekty

Prezentacje projektów