Simon 55

Pergola bioklimatyczna NUUN ECO to zadaszenie tarasu składające się z automatycznie obracanych lameli (poruszanych dzięki wbudowanemu napędowi elektrycznemu). W ten sposób zapewniają naturalną cyrkulację powietrza, a także ochronę przed słońcem i deszczem. Otwierany dach odsłoni tyle nieba, ile potrzebujemy w danym momencie.

System jest w pełni zautomatyzowany – możliwość sterowania pilotem, telefonem lub podłączenie systemu sterowania pergolą do centrali automatyki domowej, zapewni komfort i wygodę użytkowania. System dostępny jest w wersji jednomodułowej: w opcji wolnostojącej i przyściennej.

Pergola NUUN ECO to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Instalacja dodatkowych elementów: oświetlenia liniowego LED, rolet zewnętrznych, żaluzji fasadowych lub szklanych drzwi przesuwnych oraz napromienników ciepła, umożliwia korzystanie z przestrzeni tarasowej bez względu na pogodę i porę dnia. Dodatkowo innowacyjna konstrukcja pergoli bioklimatycznej daje możliwość wyposażenia jej w automatyczny system regulacji. Zautomatyzowana pergola to wygodniejszy dom.

Zobacz też: Ogrody zimowe Aliplast – odkryj ich urok

Pergola NUUN to nowoczesność, minimalistyczny design i zaawansowana technologia. Gwarantuje pełną kontrolę i ochronę przed słońcem, deszczem czy wiatrem. I to jest właśnie rozwiązanie, które pozwoli nam cieszyć się przebywaniem na powietrzu niezależnie od pory roku.

Aluminiowe pergole to zwiększona odporność na różnego rodzaju odkształcenia. Niegroźne są im zmienne warunki atmosferyczne, działanie wilgoci, a nawet uszkodzenia mechaniczne. Takie pergole nie zmieniają swoich właściwości nawet po wielu latach. Wyróżnia je trwałość i lekkość konstrukcji. Dużym plusem jest też modułowość – pergola NUUN umożliwia dopasowanie konstrukcji do każdej bryły budynku oraz zapewnia pożądany rozmiar zadaszenia. To rozwiązanie, które doskonale wpisze się zarówno w stylistykę nowoczesnej, jak i tradycyjnej zabudowy.

Pergola NUUN ECO to efektowne i funkcjonalne zadaszenie dedykowane prywatnym budynkom mieszkalnym, jak również przestrzeniom komercyjnym.

Więcej informacji: aliplast.pl

Czytaj także: Żaluzje fasadowe – chłodniej latem, cieplej zimą