W dzisiejszej kuchni jest coraz więcej bardziej docenianych i popularnych technologii, które automatycznie uruchamiają sprzęty AGD i pozwalają zaoszczędzić energię. Te drobne udogodnienia doceniamy wykonując codzienne czynności. Nowa bateria hybrydowa Franke Atlas Neo Sensor daje możliwość uruchomienia strumienia wody tradycyjnie – za pomocą mieszacza, lub bezdotykowo ruchem dłoni. Znacznie szybciej, a przez to oszczędniej.

Bateria kuchenna Atlas Neo Sensor marki Franke

Nowa bateria zlewozmywakowa Franke wyposażona jest w czujnik podczerwieni. Nie musimy więc niczego dotykać, chcąc opłukać ręce w kuchni. Wystarczy zbliżyć dłoń do sensora baterii na odległość maks. 7 cm i woda popłynie zwartym, laminarnym strumieniem. Wygodę tego rozwiązania z pewnością docenią wszyscy. Ale chyba przede wszystkim mistrzowie domowych wypieków, do dłoni których często przywiera surowe ciasto.

Atlas Neo Sensor – wygoda w kuchni

Hybrydowa bateria kuchenna Atlas Neo Sensor to idealny duet funkcji i estetyki. To definiuje współcześnie dobrze zaprojektowany produkt. Jej forma jest subtelna i elegancka, wpisując się w trendy współczesnego wzornictwa. A pod względem funkcji, nawet drobną czynność związaną z włączaniem i wyłączaniem wody wynosi na wyższy poziom. Bo po pierwsze łatwiej jest zachować higienę w kuchni i szybko wykonywać bieżące czynności, a po drugie pozwala zmniejszyć bieżące zużycie wody.

Bateria hybrydowa Franke Atlas Neo Sensor

Mniejsze zużycie wody

Dobre samopoczucie podczas korzystania z baterii Franke płynie z dwóch źródeł. Z jednej strony jest to po prostu przyjemne uczucie, gdy już nie musimy się przejmować tym czy ubrudzimy dłońmi baterię. Z drugiej zaś wiemy, że woda płynie tylko wówczas, gdy jest potrzebna. Uruchomiona sensorem będzie płynąć przez 30 sekund, co wystarczy, by umyć ręce czy przepłukać warzywa. W każdej chwili możemy ją również zakręcić zbliżając dłoń do czujnika lub używając mieszacza. W ten sposób zmniejszamy zużycie wody. I tym samym chronimy jej zasoby, które w Polsce nikną w oczach.

Bateria zlewozmywakowa Franke Atlas Neo Sensor

Regulacja temperatury bez dotyku

To jeszcze nie wszystko. Woda, którą puszczamy bezdotykowo może mieć ustawioną naszą ulubioną temperaturę. Tę, którą zawsze regulowaliśmy ręcznie (co w nowej baterii Franke nadal jest możliwe korzystając z dźwigni mieszacza), ale teraz już nie musimy. Bateria hybrydowa Franke, dzięki swojej konstrukcji zapewnia laminarny, krystaliczny i ograniczający rozpryski strumień wody, a wyciągana wylewka pozwala precyzyjnie nim kierować, ułatwiając mycie naczyń czy sporego nawet zlewozmywaka.

Bateria Franke Atlas Neo Sensor

Nowoczesny design zdobi kuchnię

Nowa bateria kuchenna Franke jest rozwinięciem popularnego modelu Atlas Neo. Spójna, nowoczesna forma ozdobi kuchnię, a dyskretnie umiejscowiony w korpusie czujnik harmonijnie komponuje się z linią baterii. Model dostępny jest w dwóch najbardziej cenionych obecnie wykończeniach: stali szlachetnej i czarnej stali szlachetnej z odporną na uszkodzenia powłoką PVD. I co ważne, elektroniczny czujnik nie wymaga podłączenia do gniazdka, do jego zasilania wystarczą 4 baterie alkaliczne 1,5 V AA.

Bateria hybrydowa Atlas Neo Sensor marki Franke

Bateria Franke Atlas Neo Sensor zaprojektowana została do kuchni, która tętni życiem i intensywnie pracuje – czyli do kuchni, która stała się naszą codziennością. Nowość Franke jest kolejnym wielofunkcyjnym urządzeniem, którego zadaniem jest pomóc nam nawet w z pozoru błahych pracach.

Więcej informacji o baterii hybrydowej Franke Atlas Neo Sensor: https://fran.ke/dVOjyvH

Bateria kuchenna Atlas Neo Sensor firmy Franke
Franke, bateria Atlas Neo Sensor