Ma tylko 20 cm szerokości, a potrafi przyrządzić dwie kawy mleczne lub czarne jednocześnie – ekspres Latticia® OT marki Melitta® to Twoja nowa, domowa baristka! Z jej pomocą przygotowanie ulubionych rodzajów kawy, jak espresso, cappuccino lub latte macchiato to fraszka!

Ekspres do kawy Melitta Latticia OT

Ekspres Latticia® OT zna się na rzeczy. Cappuccino czy latte macchiato przygotowuje zgodnie z oryginalnymi włoskimi przepisami. W trybie dwóch filiżanek ziarna mielone są dwa razy, dzięki czemu za każdym razem otrzymujesz kawę o perfekcyjnym smaku i aromacie. Nowy system podwójnego spieniania mleka umożliwia przygotowanie dwóch filiżanek cappuccino lub latte macchiato z puszystą, mleczną pianką!

Ekspres do kawy Melitta Latticia OT - mały ekspres, duże możliwości

Kawa to przyjemność

Nie masz zbyt wiele miejsca w kuchni, a chcesz cieszyć się przyjemnością picia kawy wspólnie z przyjaciółmi? Z ekspresem Melitta® Latticia® OT to żaden problem. Kompaktowe wymiary urządzenia (tylko 20 cm szerokości) sprawiają, że nie zajmuje ono wiele miejsca na kuchennym blacie. Powiększony pojemnik na wodę (1,5 litra) oraz na ziarna kawy (250 g) pozwala czerpać z picia kawy jeszcze więcej przyjemności! Teraz możesz przygotować wiele kawowych specjałów, z mlekiem lub bez, bez konieczności częstego dolewania wody i dosypywania ziaren!

Ekspres do kawy Melitta Latticia OT z powiększonym zbiornikiem na ziarna kawy

Regulowana wysokość dozownika to dodatkowe udogodnienie, które pozwoli Ci swobodnie korzystać również z wysokich szklanek do latte macchiato.

Gwarancja przyjemności dla Ciebie i bliskich

Latticia® OT to bardzo smukła i przyjemna dla oka maszyna: intuicyjna w obsłudze i łatwa w utrzymaniu czystości – dokładnie taka, jaki powinien być w pełni automatyczny ekspres do kawy. Cichy jak szept młynek pozwala Ci cieszyć się smakiem ulubionego napoju nawet wczesnym rankiem, bez obawy o uciążliwy dla pozostałych domowników hałas. Po każdej kawie mlecznej możesz przeprowadzić szybkie czyszczenie układu mleka, dla zachowania najwyższej higieny i niezakłóconego smaku kawy. Wystarczy wcisnąć przycisk, a ekspres sam zrobi resztę!

Dowiedz się więcej: melitta.pl