Archicad 26

Higieniczna, niezwykle trwała i wytrzymała stal szlachetna od dawna jest materiałem wybieranym przez profesjonalnych kucharzy, a także przez architektów i projektantów. Klasyczny materiał ma różne oblicza, w zależności od rodzaju wykończenia powierzchni. Szczotkowana stal mieni się satyną, a czarna uwodzi głębią matu. Dlatego dziś śmiało można powiedzieć, że stalowe baterie kuchenne to jeden z najmocniejszych trendów w aranżacji wnętrz.

Stalowa bateria kuchenna FRANKE Eos Neo

Baterie kuchenne ze stali – łatwy wybór

Szeroki wybór jaki oferuje Franke pozwala dopasować baterię do każdego gustu i stylu aranżacji – od wiejskiego domu poprzez nowoczesny minimalizm po wielkomiejski industrial. Dużym ułatwieniem w wyborze idealnej baterii kuchennej jest specjalna wyszukiwarka na stronie Franke, która krok po kroku przeprowadzi nas przez proces wyboru.

Bateria kuchenna ze stali szlachetnej FRANKE Leda Neo

Funkcjonalność na co dzień, trwałość na lata

Precyzyjnie wykonane, najwyższej jakości baterie kuchenne Franke mają wiele przydatnych funkcji. Znajdziemy w nich nowoczesne aeratory, dające zwarty laminarny strumień bez rozprysków i hałasu. Stalowe baterie Franke wyróżniają też ergonomicznie zaprojektowane dźwignie mieszacza, wyciągane wylewki z funkcją prysznica czy głowice WaterSaving oszczędzające wodę. A to jeszcze nie koniec ich zalet!

Zobacz też: Nowoczesne AGD: poznaj przyjemność gotowania z Franke

Stalowe baterie kuchenne: FRANKE Centinox
Stalowe baterie kuchenne: FRANKE Atlas Neo Sensor z czujnikiem podczerwieni

Wszystkie modele z litej stali szlachetnej są wyjątkowo odporne na zarysowania czy plamy, a do tego łatwe w czyszczeniu. Materiał jest bezspoinowy i nieporowaty, co zapobiega osadzaniu się rdzy i kamienia, a także ułatwia utrzymanie czystości. Pełna funkcjonalność, trwałość, higiena… i do tego piękne wzornictwo. Czy można od baterii wymagać więcej?

Bateria kuchenna Atlas Neo Sensor – odkręć wodę bezdotykowo

Baterie kuchenne przyjazne środowisku

Baterie kuchenne ze stali szlachetnej Franke są odlane w całości z tego materiału co gwarantuje ich długą żywotność. Dlatego wpisują się w coraz silniejszy trend wybierania rozwiązań jakościowo trwałych. A po swoim długim okresie użytkowania nadają się w całości do recyklingu.

Bateria kuchenna ze stali szlachetnej FRANKE PescaraXL
Stalowe baterie kuchenne: FRANKE Mythos, kolor czarny

Znajdź swój ulubiony model za pomocą specjalnej wyszukiwarki baterii stalowych: KLIKNIJ TUTAJ

Zobacz też: Wyrafinowane tak, jak Twoja kuchnia – Mythos Franke