Simon 55

Jak uczynić cyfrowe wspomnienia bardziej realnymi, a nasze wnętrza bardziej osobistymi? Wystarczy pobrać aplikację ClickPic i w niej wybrać zdjęcia ze swojego telefonu. Te, które podobają nam się najbardziej i które chcemy mieć na swojej ścianie. Już na etapie zamawiania aplikacja analizuje przesłane zdjęcia i ocenia ich jakość, podpowiadając użytkownikowi czy warto je wywoływać. Dodatkowo algorytmy aplikacji też robią swoje i nawet wiele mniejszych zdjęć, wykonanych zwykłym telefonem komórkowym, po wydrukowaniu prezentuje się znakomicie.

ClickPic z telefonu na ścianę

Aplikacja daje możliwość personalizowania ramek – możemy wybrać sposób kadrowania zdjęcia, kolor ramy, zdecydować się na wersję z obwódką lub bez oraz dodać podpisy. Po wybraniu zdjęć i ramek w aplikacji możemy je nawet wirtualnie zawiesić na ścianie. Dzięki temu sprawdzimy, czy wybrane obrazy i kolory ramek dobrze się ze sobą komponują oraz czy będą się ładnie prezentować w naszym wnętrzu. Potem wystarczy kilka kliknięć na ekranie telefonu, aby złożyć zamówienie. W parę dni wywołane na dobrej jakości papierze i gotowe do zawieszenia obrazy dotrą pod wskazany adres.

Modny trend: złoto w kuchni

Łatwo zamontujesz, zmienisz kiedy chcesz

Oprawione zdjęcia są lekkie i wyposażone w specjalne rzepy, dzięki którym w prosty sposób przyczepia się je do ściany – można zapomnieć o gwoździach i wierceniu dziur. Dzięki takiemu rozwiązaniu można łatwo zdjąć, a rzepy odkleić – na ścianie nie pozostanie żaden ślad po tym, co się na niej znajdowało. Zmiana aranżacji wnętrza w przyszłości będzie łatwa i przyjemna! ClickPic można zamawiać zarówno jako pakiety zdjęć (wtedy cena jest niższa) albo jako pojedyncze ramki. Aktualizacja domowej galerii poprzez zamianę nawet jednego czy kilku obrazków jest więc wyjątkowo prostą czynnością.

ClickPic powstał nie tylko po to by wydobywać z cyfrowego niebytu nasze wspomnienia. W końcu piękne zdjęcia – czy to własne, czy od kogoś – to świetny sposób na szybką aranżację wnętrza. Taki drobny element nadaje zupełnie nowy charakter przestrzeni domu czy miejsca pracy.

Zobacz też: Pomysłowy organizer na zlew kuchenny