Nowe modele urządzeń z linii Mythos Franke zaprojektowane zostały z myślą o wymagających użytkownikach. Piekarniki, urządzenia kompaktowe i płyty indukcyjne wzbogacone zostały o zaawansowane funkcje, które zamieniają zwykłe gotowanie w kulinarną przygodę. Nowości zainteresują poszukiwaczy oryginalnych przepisów i smaków, prawdziwych pasjonatów gotowania.

Płyty indukcyjne Mythos

Gotowanie na płytach indukcyjnych Mythos idzie szybko i sprawnie, a to za sprawą funkcji Cook Assist. To aż 63 programy automatyczne, wzbogacone wskazówkami jak gotować krok po kroku. Kolejnym ułatwieniem są funkcje specjalne z najbardziej popularnymi ustawieniami mocy. Jednym przyciskiem wybierzesz: roztapianie, utrzymywanie w cieple, gotowanie, wrzenie, smażenie na patelni, grillowanie, mokka (podgrzewanie kawiarek). Sterowanie płytą dodatkowo jeszcze ułatwiają dwa duże wyświetlacze.

płyta grzejna Franke linia Mythos

Płyty Mythos wyposażone są w technologię stref FlexPro, która wykrywa położenie i wielkość naczyń. Dzięki temu możemy je ustawić w dowolnym miejscu i gotować nawet na ośmiu niezależnych polach. Modele mają czarne szkło, pasujące do każdego rodzaju blatu. Co więcej, dają możliwość zamontowania ich na równo z jego powierzchnią. Bez problemu umieścimy je w blacie o minimalnej grubości 12 mm nad szufladami lub w blacie 28 mm nad piekarnikiem. Uzyskana w ten sposób jednolita płaszczyzna jest bardzo modna i piękna, ale też wygodna w utrzymaniu czystości. Wszystkie nowe płyty wyposażone są w system regulacji poboru mocy maksymalnej. Co oznacza, że możemy podłączyć je do instalacji 230 V.

płyta grzejna Franke linia Mythos

Informacje: Franke – płyty grzewcze

Piekarniki Mythos

Zaawansowane i pięknie zaprojektowane piekarniki Mythos dostępne są aż w pięciu wersjach. Znajdziemy w nich nawet 60 programów automatycznych. A także do 34 funkcji, jak możliwość gotowania zdrowych, dietetycznych dań na parze, czyli Full Steam. Poza tym pieczenie parowe, które daje dania zarumienione i chrupiące z zewnątrz, a jednocześnie delikatne i soczyste w środku. Z kolei z MultiCooking upieczemy cztery potrawy razem bez mieszania się smaków i zapachów. Sterowanie piekarnikami odbywa się dotykowym, kolorowym ekranem lub chowanymi pokrętłami. A wyjątkowo duża komora ma aż 73 litry pojemności i 5 poziomów pieczenia. Z kolei w niewielkich kuchniach sprawdzi się piekarnik kompaktowy Mythos z funkcją mikrofali, który jest dodatkowo wyposażony w pojemnik do gotowania na parze. Minimalistyczny design nowości Franke przemawia każdym precyzyjnie wykonanym detalem. Sprawia też, że piekarniki harmonijnie połączą się z najbardziej eleganckim rodzajem zabudowy.

piekarniki Franke linia Mythos
piekarnik Franke linia Mythos
piekarnik Franke linia Mythos otwarte szuflady

Informacje: Franke – piekarniki

Urządzenia AGD z linii Mythos są gotową podpowiedzią, optymalnym połączeniem nowoczesnych funkcji z eleganckim stylem. Pamiętajmy, że wybór urządzeń z jednej linii jest dużym ułatwieniem w urządzaniu kuchni. Zwalnia nas bowiem z konieczności żmudnego przeglądania ofert i dobierania do siebie urządzeń.

www.franke.pl