Wyobraź sobie, że podczas przeglądania internetu, ważnego spotkania lub pracy nad gigantycznym arkuszem kalkulacyjnym, twój laptop woła o prąd. Żaden problem – podpinasz go do gniazdka elektrycznego. Ale nagle twój telefon również okazuje się głodny energii, a po telefonie twój zegarek pokazuje komunikat: „Zostało 10% baterii.”. Cóż, kable pod ręką, nic prostszego niż podłączyć sprzęty do ładowania. Ale zostało tylko jedno wolne gniazdko, a sprzęty dwa!

A co gdy chcesz poczytać przed snem? Już jesteś w wygodnej pozycji, sięgasz po książkę, włączasz lampkę nocną, ale zapomniałaś zgasić główne światło. Wychodzisz spod ciepłej, miękkiej kołdry i idziesz do łącznika na końcu pokoju. Wracasz do łóżka. Chwytasz książkę. Lampka nocna oświetla stronę po stronie. Przypominasz sobie o konieczności naładowania telefonu, bo jutro cały dzień w biegu. Znowu stawiasz stopy na chłodne panele. Szukasz ładowarki, chwytasz za wystający zza szafki kabel, ale na jego końcu smętnie widnieje jedynie USB.

Kontakt-Simon, chcąc aby jego klienci unikali tego typu sytuacji stworzył serię Simon 100. Seria ta posiada w swojej ofercie m.in. zestawy gniazd zasilających z ładowarkami USB. Są one odpowiedzią na palący problem braku gniazd i wiecznie zagubionej ładowarki. Dzięki różnym opcjom ładowania, dostosowuje się do twoich preferencji. Wystarczy wybrać to, co jest ci najczęściej potrzebne. Gotowe zestawy do sypialni, oprócz gniazda zasilającego i ładowarki USB posiadają klawisz łącznika, który pozwoli ci wyłączyć światło bez wychodzenia z łóżka. Zaś montując zestaw z dwoma klawiszami, możesz sterować dwoma źródłami światła – głównym w pokoju oraz np. kinkietem, który oświetla strony twojej książki.

Simon 100 to nie tylko zasilanie i włączanie światła. Gotowymi zestawami Kontakt-Simon podpowiada również co będzie ci potrzebne do podłączenia kina domowego. Zestawy multimedialne zaopatrzone są w gniazda HDMI, USB, TV/SAT, RJ45 oraz gniazdo wtyczkowe – czyli wszystko co może się przydać do obejrzenia ulubionego serialu. Prawie wszystko, bo telewizor musisz kupić osobno 😉

Czytaj też: Inteligentne sterowanie oświetleniem w domu – WiFi czy kabel?

Wszystkie gotowe zestawy dostępne są w ramach jednej, gładkiej formy – bez żadnych przecinających linii. Bardziej estetyczne i łatwiejsze w utrzymaniu! Lecz seria Simon 100 wyróżnia się nie tylko wyglądem. Kontrola temperatury, natężenia światła, zdalne sterowanie – to wszystko pozwala zadbać o środowisko, a także dobrą kondycję twojego portfela.

Simon 100 to kolekcja inteligentnych, sterowanych smartfonem gniazd i łączników, które pozwalają na zdalne sterowanie oświetleniem i roletami w domu za pomocą dedykowanej aplikacji. Integracja z systemem Simon iO, dzięki centralce Hub Pro iO pozwala stworzyć inteligentne wnętrze, które dodatkowo będzie generowało oszczędności. Brzmi interesująco? Ludzkie problemy wymagają rozwiązań stworzonych przez ludzką firmę. Ułatw sobie życie z Simon 100 od Kontakt-Simon.

Więcej informacji: kontakt-simon.com.pl

Zobacz też: Simon 54 GO – wyższy poziom kontroli