To niewiarygodne jak rozmiar mini może być praktyczny. Jest w sam raz do małych łazienek, na prezent, codzienne problemy. Nawet rachunki za wodę mogą być minimalne. Mini łazienka da się lubić. Sprawdź nasze pomysły.

Zestaw Fold marki Scarabeo stworzono z myślą o miniaturowych łazienkach (proj. EMO Design). W jego skład wchodzi prostokątna umywalka z mini szafką, lustrem i półką. Dzięki nim wszystko będziesz mieć pod ręką. Zestaw oferowany w wykończeniu szarym, matowej czerni i taupe.

Wanna w prezencie? Dlaczego nie. Marka home&you proponuje komplet kosmetyków kąpielowych Mistico zapakowany w… mini wannę. Później to nietypowe opakowanie może służyć jako pojemnik na łazienkowe drobiazgi.

Czytaj też: Mała łazienka dla rodziny – pomysły i inspiracje

Mini łazienka i mini rachunki? Rączka prysznicowa Amigo VerdeLine marki Ferro pozwala zmniejszyć opłaty za wodę nawet o 50%. Oferuje deszczowy strumień wody, a dzięki systemowi Ferro Easy Clean System usuwanie kamienia wapiennego nie stanowi problemu. Słuchawka pasuje do baterii prysznicowych i wannowo-prysznicowych.

Zobacz też: 6 sposobów na oszczędzanie wody. Tak obniżysz rachunki!

Depilator do twarzy z Tchibo to miniaturka wielkości naparstka. Takie maleństwo nawet w mini łazience może się zgubić. Na szczęście w komplecie są dwie sztuki.