Piękne wzornictwo i dobra jakość – jest się czym chwalić. Warto mieć je w swojej łazience, bo wyprodukowane w Polsce wyposażenie wyznacza światowe trendy. Aż przyjemnie robić zakupy.

Meble łazienkowe OVAL firmy Devo zdobyły nagrodę w konkursie Red Dot 2020. Ich minimalistyczna linia to mieszanka stylu skandynawskiego i loftowego. Autorzy projektu: Marta Niemywska-Grynasz oraz Dawid Grynasz z Grynasz Studio.

Zestaw natryskowy Squerto Lux Black od Ferro wyposażono m.in. w deszczownię. Orzeźwiający deszczowy strumień to czysty relaks! Zestaw pasuje do baterii wannowych i prysznicowych.

Elegancka łazienka: pomysły na stylowe dodatki

Połączenie tradycji i nowoczesności – bateria Temisto od Deante przyciąga wzrok kształtem i kolorem (proj. Michał Łój). Klasyczną formę zestawiono z modnym wykończeniem: głęboką, matową czernią.

Dywanowy wzór stylowych płytek Patchwork Vertigo marki Opoczno równie dobrze prezentuje się na ścianie, jak i na podłodze.

Salon kąpielowy w ekskluzywnym stylu – 12 modnych trendów

Wyprodukowana w Polsce pralka W1 Active marki Miele to prawdziwa mistrzyni prania. Wyposażona jest m.in. w dozowanie detergentu w kapsułkach.

Letni klimat w łazience – modne rozwiązania