Archicad 26

Kuchenne trendy nie ograniczają się tylko do mebli. Podlegają im również urządzenia AGD. Oprócz nowych funkcji, dzięki którym codzienne gotowanie staje się szybsze i sprawniejsze, zmienia się też design piekarników, kuchenek, ekspresów do kawy itp. Nowoczesne sprzęty AGD do zabudowy podążają w kierunku eleganckiego minimalizmu. Coraz większą popularność zyskuje czarne AGD. Urządzenia kuchenne w tym kolorze oferuje kolekcja Mythos od Franke. Są one wykończone w czarnym szkle i z detalami w czarnej, matowej stali. Co więcej, modele z tej linii tworzą system kuchenny, który doskonale się uzupełnia i stanowi kompletną propozycję, uwalniającą od potrzeby dopasowywania do siebie produktów różnych producentów.

Całkowicie czarne urządzenia do zabudowy

Zamontowane obok siebie czarne urządzenia z kolekcji Mythos prezentują się elegancko i nowocześnie. Są subtelne i pasują do każdej kuchni, zwłaszcza tej o reprezentacyjnym charakterze, otwartej na salon.

Podstawą linii są czarne piekarniki Mythos, które zdobyły nagrodę w konkursie Red Dot Design Award. Oprócz wyjątkowego wzornictwa wyróżniają je wygodne, inteligentne funkcje takie jak: CookAssist, czyli automatyczne programy oraz trzy i półcalowy, kolorowy ekran dotykowy TFT. Doskonałym uzupełnieniem piekarnika jest czarna kuchenka mikrofalowa. Docenimy ją, gdy mamy niewiele czasu na gotowanie. W zabudowie meblowej powinno się również znaleźć miejsce na ekspres do kawy, wypełniający dom aromatem świeżo mielonych ziaren. Urządzenie pozwala przygotować filiżankę ulubionego napoju – zawsze doskonale zaparzonego, niczym z rąk doświadczonego baristy.

Ze wszystkimi tymi sprzętami idealnie komponuje się również chłodziarka do wina, mieszcząca 24 butelki różnej wielkości. W ofercie znajdują się szuflady z organizerami wykonanymi z drewna dębowego, które doskonale uporządkują akcesoria niezbędne do serwowania kawy czy wina.

Dzięki obecnym w szufladach pojemnikom na ziarna kawy, można przechowywać i utrzymać świeżość swoich ulubionych gatunków lub mieszanek. Dołączony zestaw do latte art pozwala wyrazić swoją kreatywność poprzez tworzenie pięknych wzorów na powierzchni naparu. Dla miłośników herbaty przygotowano specjalne pojemniki, a szuflada do winiarki zawiera niezbędne akcesoria takie jak otwieracze do butelek, korkociągi i korki np. do szampana.

Zobacz też: Franke Vital – przejmij kontrolę nad jakością wody w kuchni

Czarne AGD w kuchni – płyty, okapy i nie tylko

Innym wykończonym w czerni urządzeniem jest płyta indukcyjna Mythos o szerokości 90 cm. Została wyposażona w funkcje CookAssist, czyli automatyczne programy gotowania, osiem pól grzewczych z możliwością ich łączenia oraz dwa wyświetlacze służące do kontrolowania pracy. Wśród całkowicie czarnych urządzeń znajdziemy również utrzymany w stylu loftowym okap wyspowy Mythos T-Shelf, wyposażony w dwie szklane, przydymione półki na zioła i akcesoria. Natomiast okap ścienny Mythos Vertical ma filtr o wyjątkowo dużej wydajności, a baterię Icon wyróżnia wyrafinowany, prosty kształt. Warto również zwrócić uwagę na zlewozmywaki Kanon i Fresno z czarnego matowego Fragranite. Elementy takie jak maskownice odpływu i przelewu, mają tego samego rodzaju wykończenie, idealnie dopasowane do czarnego AGD marki Franke.

Czytaj także: Zlewozmywak jednokomorowy Maris – pomieści więcej!

Franke jest jednym z nielicznych producentów oferujących tak szeroki asortyment urządzeń do kuchni. Wspólnie tworzą one uzupełniający się funkcjami system kuchenny. Nasze modele pasują do siebie również pod względem designu, co dodatkowo podkreśla popularne, całkowicie czarne wykończenie – komentuje Monika Dembowska, Marketing Manager Franke Polska.

Kolekcja Mythos od Franke wynosi doświadczenie kulinarne na nowy poziom, dodając kuchni smakowitych aromatów, zmysłowych zapachów i wyjątkowych wrażeń estetycznych.

Więcej informacji na stronie www.franke.pl

Zobacz też: Organizer do zlewu ALL-IN – gotuj bez ograniczeń!